Nejaké otázky?

02 / 20 731 308

obchod@younghouse.sk

 

Projektovanie


Ako si vybrať správny projekt rodinného domu? Aké pocity chcete zažívať z Vášho domu? Čo musí mať Váš nový dom čo Vám teraz chýba? Máte záujem o bungalov alebo poschodvý dom? Toto sú možno otázky, ktoré si kladiete pri výbere projektu Vášho nového domova.

V súčasnosti je na trhu obrovská ponuka projektov rodinných domov, preto je dôležité vybrať si ten správny projekt domu, ktorý bude čo najviac vyhovovať Vašim potrebám. Len veľmi malé percento nových rodinných domov je priamo navrhnutých architektom. Väčšina ľudí si kúpi katalógový projekt rodinného domu, alebo v prípade zložitejšej situácie zverí svoj projekt stavebnému inžinierovi, ktorý navrhne skôr technickú stránku projektu ako vzhľad stavby.

Podľa nášho názoru je však potrebné, aby ste sa do projektovania vložili VY osobne. Pretože to bude Váš dom a VY v ňom budete bývať. Na mieste je však otázka, či nie je návrh rodinného domu na mieru zbytočný luxus? Pokiaľ nájdete katalógový rodinný dom, ktorý spĺňa takmer všetky Vaše požiadavky, odmenou Vám bude nižšia cena za projekt ako aj ušetrený čas potrebný na vypracovanie projektu domu na mieru. Ale ruku na srdce, naozaj by ste si nechceli dom prispôsobiť podľa svojich predstáv? Predsa len budete v tomto novom dome tráviť dosť času, tak nech je naozaj taký, aký ho chcete mať.

A my Vám vypracujeme projekt pre stavebné povolenie NA MIERU za cenu katalógového projektu, za bezkonkurenčných 1.290 EUR (bungalov do 140m2)

Na čo slúži projekt na stavebné povolenie? Projekt na stavebné povolenie slúži na vydanie stavebného povolenia. Je menej podrobný ako projekt pre realizáciu stavby a neobsahuje výkresy detailov ani výkazy materiálov a prvkov. Projekt na stavebné povolenie vieme preto vypracovať rýchlejšie a lacnejšie ako projekt pre realizáciu stavby. Výhodný je hlavne pri jednoduchších rodinných domoch, ktoré sa dajú postaviť aj z projektu na stavebné povolenie a tým ušetriť potrebné financie na stavbu domu.

Najlepší projekt je projekt, ktorý je ušitý presne podľa Vašich predstáv. V dome predsa budete bývať každý deň, tak nech je naozaj taký ako ste si ho vysnívali...

Naše referencie

  • rekonštrukcia kúpeľného domu GOETHE Sklenné Teplice
  • rekonšt. a premiestnenie najstaršieho celodreveného altánku v strednej Európe
  • saunový svet Ruská Banja Štiavničky
  • prevádzková budova so skladovými halami Lemešany
  • viac ako 100 rodinných domov
  • administratívna budova Alžbetínska ulica a Požiarnícka ulica, Košice 
  • aministratívna budova a obchodné priestory Štúrovo
  • autosalón VOLVO a autosalón NISSAN 
  • areál zimných športov Kavečany
  • hotel Krompachy Plejsy